MENU

KATEGORİLER

Dragon Saç Serumu Nedir? Nasıl Kullanılır?

 

Dragon Saç Serumu, saçların daha sağlıklı, güçlü ve parlak görünmesine yardımcı olan yoğun onarıcı bir serumdur. Dipten uca  derinlemesine nüfuz ederek, saçları ve saç derisini besler, nemlendirir ve olumsuz dış etkenlere karşı korur

Dragon Saç Serumu Nedir?

Dragon Saç Serumu, saçlara yoğun bir  bakım – onarım sağlayan ve saç tellerini güçlendiren özel bir formüle sahiptir. Ejderha Kanı Ağacı reçinesi, doğal bitkisel yağlar  ve vitaminler  içerir. Bu aktif bileşenler, saçları nemlendirir, besler ve onarır. Saçların daha güçlü ve parlak görünmesini sağlar.

Nasıl Kullanılır?

Dragon onarıcı saç serumu, şampuan ve maske sonrası fazla suyu alınmış nemli saça veya direkt olarak kuru saça uygulanabilir. 
Saçın uzunluğuna göre avucunuza alacağınız bir miktar serumu yıpranmış saç uçlarından başlayarak , saç dipleri ve saç derisine sürerek hafif bir masaj yapın ve saçlarınızı tarayın. 
Parmak uçlarınız veya silikon masaj tarağı yardımıyla, saç diplerine yapacağınız yumuşak bir masaj, serumun etkisini artıracaktır. 
Daha sonra saçlarınızı dilerseniz fönle kurutabilir, şekile verebilir  veya kendiliğinden kurumaya bırakabilirsiniz. 
Dragon onarıcı saç serumu durulanmayan bir bakım formülüdür. Bir sonraki yıkamaya kadar saçınızda kalması gerekmektedir. 


DURULANMAZ ! 

 

Faydaları: Dragon Saç Serumu, saçların sağlıklı bir şekilde büyümesine yardımcı olurken, kırılma, kopma ve kepeklenmeyi önleyebilir. Ayrıca saç ve saç derisini  nemlendirir, besler ve parlaklık kazandırır. Düzenli kullanımda, saçların daha güçlü, daha sağlıklı ve daha canlı görünmesini sağlayabilir.
Dragon Saç Serumu, saçlarınızın güçlenmesine ve sağlıklı bir görünüm kazanmasına yardımcı olabilir. Düzenli kullanımıyla, saçlarınızın ihtiyacı olan bakımı sağlayarak, onları güçlü, parlak ve sağlıklı tutabilirsiniz.