MENU

KATEGORİLER

Mesafeli Satış Sözleşmesi

1. Taraflar Satıcı: [Caspilife], [Adres], [Vergi Numarası], [Telefon], [E-posta] Alıcı: [ Siparişte oluşacaktır.], [ Siparişte oluşacaktır.], [ Siparişte oluşacaktır.], [E- Siparişte oluşacaktır.]

2. Konu İşbu sözleşmenin konusu, Alıcı'nın Satıcı tarafından elektronik ortamda siparişini verdiği, niteliği ve satış fiyatı belirtilen ürünün satışı ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin belirlenmesidir.

3. Sipariş Alıcı, Satıcı'nın internet sitesinde bulunan ürünlerden siparişini seçerek elektronik ortamda vermiştir. Siparişin verilmesi, Alıcı tarafından işbu sözleşmenin tamamını okuduğunu ve kabul ettiğini gösterir.

4. Teslimat Satıcı, Alıcı'nın siparişini aldıktan sonra en kısa sürede ürünü teslim etmeyi taahhüt eder. Teslimat adresi ve şartları, Alıcı tarafından doğru ve eksiksiz olarak belirtilmiş olmalıdır.

5. Fiyat ve Ödeme Koşulları Ürünün satış fiyatı, Satıcı'nın internet sitesinde belirtilen fiyat üzerinden hesaplanır. Ödeme, Alıcı'nın tercih ettiği ödeme yöntemi ile gerçekleştirilir.

6. Cayma Hakkı Alıcı, 14 gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin cayma hakkını kullanabilir. Cayma hakkı süresi ürünün Alıcı veya Alıcı'nın belirttiği üçüncü kişiye teslim edildiği güne, sözleşme konusu birden fazla parçadan oluşuyorsa; Alıcı veya Alıcı'nın belirttiği üçüncü kişiye teslim edildiği güne işlemeye başlar.

7. İptal ve İade Alıcı, cayma hakkını kullandığı takdirde, Satıcı tarafından kendisine yapılan ödemeyi 14 gün içinde iade alma hakkına sahiptir. İade edilen ürünlerin hasarsız ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

8. Yetki ve Yürürlük İşbu sözleşmenin yürürlüğe girmesinden itibaren herhangi bir ihtilafın çözümünde Türk Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

9. Kabul İşbu sözleşme, tarafların tamamen serbest iradeleri ile kabul edilmiştir.

Satıcı:

Caspilife Ltd. Şti.

[İmza]

Alıcı:

[ Siparişte oluşacaktır.]
[İmza]