MENU

KATEGORİLER

Dragon Saç Bakım Seti: Saçlarınıza Yeniden Hayat Verin

Set Kullanımı :

Şampuan:  
Klasik şampuanlar gibi, avucunuza alacağınız bir miktar şampuanı, ıslak saça eşit miktarda sürüp köpürterek ve saç diplerine masaj yaparak dilediğiniz sıklık ve tekrarda kullanabilirsiniz. Daha sonra bol suyla durulanması gerekir. Saçta kalıntı bırakmadan kolayca durulanır. 
Saç Bakım Maskesi : 
Şampuan sonrası iyice durulanmış saçın uzunluğuna göre bir miktar maskeyi saç uçlarından başlayarak diplere doğru yayarak ve saç derisine yumuşak bir masaj yaparak uygulamalı ve maskenin saçtaki görevini yapması için, saçta en az 6-7 dk kadar bekletilmelidir. Beklettikten sonra bol su ile durululanır. 
Onarıcı Serum : 
Şampuan ve Maske sonrası fazla suyu alınmış nemli veya kuru saça uygulanır. 
Saçın uzunluğuna göre avucunuza alacağınız bir miktar serumu , yıpranmış saç uçlarından başlayarak , diplere  ve saç derisine sürüp,  hafif bir masajla saç derisine iyice yediriniz.. Daha sonra saçı yumuşak bir tarakla tarayıp, havlu veya fön makinesiyle kurutabilir ya da kendiliğinden kurumaya bırakabilirsiniz. Onarıcı serum durulanmayan bir üründür ve bir sonraki yıkamaya kadar saçta kalmalıdır. Saçta ağırlaşma ve yağlanma yapmadığı için ,gönül rahatlığıyla kullanılabilirsiniz.

 

Özellikleri:

Dragon Shampoo  Saç Bakım Seti ile saçlarınızı canlandırın ve güçlendirin!
 
Dragon Shampoo Saç Bakım Seti, saçlarınızı derinlemesine besleyen, onaran ve güçlendiren özel bir saç bakım kürüdür.


- Saç dökülmesini durdurmaya yardımcı olur.  
- Yeni saç oluşumunu destekler.
- Saç derisindeki yara, egzama  ve sedef gibi rahatsızlıkların iyileşmesine ve saç derisinin rahatlamasına katkı sağlar.
- Saçın sağlıklı ve hızlı uzamasına destek olur.
- Yıpranmış saç ve saç uçlarını onarır.
- Yağlanmayı geciktirir. 
- Saç tellerini kaplar, kopmalara ve kırılmalara karşı korur. 
- Saça yüksek hacim, canlılık ve parlaklık verir.

Set  içeriği:

1.    Dragon Blood Şampuanı: Antiinflamatuar ve antiseptik özelliğiyle , her yıkamada saç ve saç derisini dezenfekte ederek , bozulan yapıyı onarmaya yardımcı olur. Cildin doğal bariyerini güçlendirir. Saç kökleri ve saç tellerini besleyerek, saç derisini rahatlatır. Böylece, sağlıklı saç oluşumuna katkı sağlar. Saça, hacim ve parlaklık kazandırır. 
2.    Dragon Saç Bakım Maskesi:  Yoğun bir nemlendirme ve besleme sağlayarak,  saçların dipten uca , derinlemesine onarılmasına yardımcı olur. Özellikle yıpranmış ve zayıflamış saç tellerine tutunarak, saç yüzeyinde güçlü bir bariyer oluşturur. Düzenli kullanımda saç tellerini güçlendirerek kopmalara ve kırılmalara karşı yüksek koruma sağlar. 
3.    Dragon Saç Bakım Serumu: Bitki özleri, vitamin ve minerallerle güçlendirilmiş özel formülüyle saç ve saç derisinde oluşan hasarları onarır. Dökülme ,kopma ve kırılma gibi istenmeyen etkileri durdurmaya yardımcı olurken, yeni saç oluşumunu destekler. 

Saçlarınıza özel bir bakım deneyimi yaşatmak ve onları yeniden hayata döndürmek için Dragon Saç Bakım Seti'ni tercih edin!