MENU

KATEGORİLER

Hakkımızda

Uzun yıllardır başta saç bakım ürünleri olmak üzere kozmetik alanında faaliyet gösteren Caspilife ve Lyonar Beauty firması olarak, toptan üretim ve ihracat alanında elde ettiğimiz başarı ve tecrübemize dayanarak , girişimcilik serüvenimize perakende satış için online mağazacılık ve  e-ticareti de, eklemeye karar verdik.

Bu fikirden yola çıkarak , yepyeni bir ürün geliştirmek ve bu ürünü bir marka haline getirebilmek için, güçlerimizi ve misyonumuzu  Marka Danışmanı Çiğdem Şen Çalışkanoğlu  birleştirerek DRAGON SHAMPOO markasını kurduk.  

Markamızın kuruluşundan bu güne kadar süregelen profesyonellik, empati odaklı, dürüstlük ve gelişime açık bakış açımız ile istikrarlı bir büyüme sergileyerek, e-ticaret dünyasında saygın bir konuma yükselmeye devam ediyoruz.

Markamız olan Dragon Shampoo’yu ,  kendi kulvarında en kaliteli ürünleri, tüketiciye en uygun fiyat ile sunmak amacıyla kurmuş olup, geride bıraktığımız bir seneden sonra bu anlayışı korumaya devam etmekteyiz.

Caspilife ve Çiğdem Çalışkanoğlu işbirliği ile geliştirilen Dragon Shampoo ürünleri, şampuan , saç bakım maskesi ve saç serumundan oluşan üçlü bir bakım kürü olarak satışa sunulmaktadır.

Ürünlerimiz, www.dragonshampoo.com  adresimiz  ve  Trendyol üzerinden online olarak veya çeşitli şehirlerdeki  bayiilerimizden direkt olarak temin edilebilmektedir.

 

Markamız üzerinden gerçekleştirdiğiniz tüm alışverişlerinizde; mağduriyet içermeyen, hızlı teslimat, iptal/iade/değişim bilinci ile yaklaşımını sağlayan müşteri temsilcilerimiz ile en keyifli alışveriş deneyimini yaşamayı mümkün kılıyoruz.

Sektördeki son gelişmeleri ve kullanıcı alanındaki güncel talepleri takip ederek, çağdaş düzeydeki teknolojiyle buluşturduğumuz web adresimizi sizlere sunuyor, en iyi ekip arkadaşlarımız, güçlü ve profesyonel idari yönetimimiz ile takibini gerçekleştirerek, tüketici haklarını en iyi şekilde deneyimlemenizi  sağlıyoruz.

 

Buradaki hedefimiz ; Kullanıcı deneyimi ile e-ticaret camiasında “ziyaretçi memnuniyeti en yüksek” konumuna ulaşarak, sizlerin takdirini kazanmak ve sitemizden sorunsuz, mutlu bir tüketici olarak ayrılmanızı sağlamaktır.

 

MİSYON

Örnek nitelikle misyonunu genişleterek, projelerini hayata geçirmeye devam eden markamız, standartların üstünde kaliteyle öncülük ederek, birçok memnuniyet beraberinde başarılı işlere imzasını atarak başarısına başarı katacak, sorun odaklı çalışma prensibi ile siz değerli müşterilerimizn  memnuniyetini sağlamaya devam edecektir.

 

 

 

 

Vizyon :

Dünya standartlarını göz önünde bulundurarak;  başta çözüm ve güven odaklı hizmet  anlayışımızla istikrarlı bir şekilde yolumuza devam etmek ve çıktığımız bu yolda,müşterilerimizin takdiri sayesinde marka  değerimizi günden güne arttırarak, daha fazla  mutlu müşteriye ulaşmak.

 

 

Yüzyıllardır  cilt güzelliği ve yara tedavisi başta olmak üzere kozmetik, kimya ve tıp alanında dünyaca kabul görmüş ve mucize bitki olarak adlandırılan , Ejderha Kanı Ağacından elde edilen eşsiz reçineden ürettiğimiz saç bakım markamız Dragon Shampoo ile tanışın !

 

Dragon Blood – Ejderha Kanı Ağacı Nedir ?

Anavatanı Kuzey Atlantik Okyanusu’ndaki Kanarya Adaları olan Ejderha Kanı ağacı –(  Dragon Blood Tree ) sağlığa faydaları ile bilinen ve yüzyıllardır yerliler tarafından ilaç ve dezenfektan  olarak kullanılan bir ağaç türüdür.

Ejderha Kanı Ağacı reçinesinin yapısında bulunan ‘ Antioksidan Alkoloid ‘ bileşeni cilt için son derece faydalıdır. Hidrokolorid ve Alkaloid Taspi maddesinin, anti-enflamatuar, yara iyileştirici ve anti-bakteriyel özelliği vardır.

Bitkinin özsuyu , cilt için C ve E vitaminlerinden daha faydalı olarak görülmekte olup, bir damlası bile üç adet elmadan daha fazla antioksidan içermektedir.

Dragon Blood ağacının içeriğindeki yüksek iyileştirici etki cilt, saç ve saç derisi üzerinde de son derece etklidir. Ağaçtan akan kırmızı sıvının içinde, yüksek miktarda demir  bulunmaktadır. Saç ve sorunlarının önemli sebeplerinden biri de demir eksikliğidir.

Yaklaşık olarak bin yıl kadar yaşayabilen ve her mevsim yeşil kalan bu efsanevi  ağacın geçmişi  50 milyon yıldan fazladır. Dünyanın en yararlı ve değerli  ağaçları arasında bulunan bu ağaç,  pek çok mitolojik ve kurgusal hikayeye de konu olmuştur. 

Ana maddesi  Ejderha Kanı Ağacı reçinesi olan , Dragon Shampoo saç bakım ürünleri dökülen , geç uzayan, hacmini kaybetmiş, yıpranmış  ve  zayıflamış saçların hızlı ve etkili bir şekilde onarımı için reçineye ek olarak keratin , biotin kolajen ve Pro Vitamin B5 ile takviye edilerek güçlendirilmiştir.

Şampuan, saç bakım maskesi ve bakım serumundan oluşan üçlü set, tüm saç tiplerine uygun , unisex ve anti- alerjiktir.

Kurumsal

Kurumsal Kimlik Çalışmalarında Kullanılabilecek Dragon Shampoo Resmi Logoları