MENU

KATEGORİLER

Saç Bakımının Püf Noktaları

Saç ve Saç Derisi Bakımı Nasıl Olmalı?

Düzenli masaj yaparak saçlarınızın uzamasını hızlandırabilirsiniz. Ejderha kanı ağacı özünden elde edilen Dragon Saç Bakım Serumuyla saç derinize yapacağınız masaj, saç köklerindeki kan dolaşımını artırır ve saç büyümesini teşvik eder.


Saçlarınız Yavaş mı Uzuyor?

Saçlarınızın daha hızlı uzaması için bio vitaminler, multivitaminler veya omega3 yağ asitleri gibi takviyelere ihtiyacınız olabilir.
Bu takviyeleri doğal olarak almak isterseniz, yeşil yapraklı sebzeler, tahıllar, bezelye, balık, fasulye, badem ve yoğurt gibi gıdalardan bolca tüketebilirsiniz. Dragon Saç Bakım Setleri saç ve saç derisini güçlendirir.


Yeteri Kadar Su Tüketiyor musunuz?
Saçlarımızın %95 protein ve %5 sudan oluştuğunu biliyor musunuz?
Günde 10/12 bardak su içmek, sazçlarınızın beslenmesine, hızlı uzamasına ve sağlıklı olmasına yardımcı olur.
Bol su tüketmeyi ihmal etmeyin.

Kırıkları aldırıyor musunuz?
Saç uçlarındaki kırıklar, saç uzamasını engelleyen önemli bir faktördür.
Saçlarınız aşırı kuru ve yıpranmışsa, saçların uzamasına yardımcı olmak için 3-4 ayda bir kez uçlardaki kırıkları kestirmeli ve saç uçlarına bakım yapmalısınız?

Saçınızı düzenli Yıkıyor musunuz?

Sağlıklı saç ve saç derisi için, saçınızı düzenli olarak yıkamalı ve temiz tutmalısınız.

Yağ bezeleri tarafından üretilen sebum, kafa derisi üzerinde bir katman oluşturur. bu katman, saç büyümesini engeller.
Saçınız için, temiz içerikli ve doğadan elde edilmiş, özlerden üretilmiş ürünleri tercih edin.

 

Saç Bakımında Dragon Blood Reçinesi

Croton lechleri reçinesinin, saç bakımında kullanıldığında saçı nemlendirme, saç derisini rahatlatma ve saçın doğal parlaklığını artırma gibi iddia edilen faydaları vardır. Bu ürünlerin kullanım talimatlarına uyarak, Dragon Blood'un potansiyel faydalarından yararlanabilirsiniz.

 

Ürünlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak ve kullanım şekillerini incelemek için sitemizdeki ilgili sayfaları ziyaret edebilrisiniz. Ayrıca Sosyal medya hesaplarımızdan güncel olarak kullanıcı deneyimlerini görmek için tıklayın...

Tüm saç tiplerine uygun setlerimizi aşağıdaki linklerden satınalabilirsiniz. Sağlıklı saçlar ve mutlu günler bir tık uzağınızda.